Kossuth Rádió – Szombat délelőtt

Nagy örömünkre szolgált, hogy múlt hét szerdán (június 8-án) ellátogatott klubnapunkra Gergácz Anikó, a Kossuth Rádió Szombat délelőtt című műsorának szerkesztője és készített rólunk egy bemutatkozó riportot.

Szó volt rengeteg mindenről: hogyan is alakultunk meg, milyen társasjáték kínálattal várjuk az érdeklődőket, mi minden témakört fed le a Győri Társasjáték Egyesület.

Játékosok, terep-, szerep-, kártya-, táblás játékok, társasjátékfejlesztők, klub estek és délutánok, rendezvények, játékmesterek, saját klubhelyiség, célok… ezt mind egybegyúrva, kis betekintésként, hallgassátok szeretettel:

 

 

Ezúton is köszönjük a lehetőséget, hogy bemutatkozhattunk a nagyközönség számára is!

Aki kedvet érez magában, hogy csatlakozzon hozzánk, megteheti minden szerdán, szombat és vasárnap a klubnapjainkon. Ha kevésnek érzed, hogy részvevőként vegyél részt ezeken  az alkalmakon, és elég elkötelezettnek érzed magad, szívesen látunk Egyesületünkben is! Jelentkezés és érdeklődés: info/kukac/tarsasjatek.club

A teljes műsort a Magyar Rádió Hangtárában hallgathatjátok meg.