Játssz velünk!

Klub

Klubnapjainkon minden játékost szeretettel várunk a TárSasFészekben minden szerdán és péntek este, illetve szombat délután.

A klubnapokon házigazdáink és a rendszeres játékosok segítenek új játékok megismerésében, ezért gyertek bátran egyedül, vagy hozzátok barátaitokat is. Akár saját játékot is hozhattok, de becsatlakozhattok más társaságokhoz vagy kipróbálhatjátok a klubban lévő játékokat is.

A klubban lehetőségetek van kipróbálni a társasjátékokon kívül a terepasztalos stratégiai játékok – más néven hadijátékok – széles körét is, mint pl. a klasszikus Warhammer 40,000 és Fantasy játékot, a Malifaux-t, az Infinity-t vagy a Batmant!

Klubnapok

  • szerda 17:00-22:00

  • péntek 17:00-22:00

  • szombat 14:00-20:00

Díjak

Klubnapjainkon azok a játékosok, akik nem tagjai Egyesületünknek, belépődíj váltásával vehetnek részt.

Napijegy (500 Ft): egyszeri alkalomra szóló belépő, mely feljogosít arra, hogy egyik klubrendezvényünkön részt vegyél. A napijegyet a helyszínen válthatod meg a házigazdánál, készpénz ellenében.

Bejutás

A TárSasFészek Győr egyik fő közlekedési útján található (Szent István út 41.), épp a Bisinger parkban található “vizes játszótérrel” szemben. A bejárat a Szent István útról nyílik.

Parkolás

Parkolásra a győri belvárosi utcákon van lehetőség, legközelebb az épület háta mögötti kis utcában. A parkolás hétköznap 18:00 óráig, hétvégén 14:00 óráig szintén díjköteles. Amennyiben az utcán nincs hely, érdemes lehet a közeli parkolóházakban körülnézni, mivel csak néhány perces sétára találhatóak! Az Árpád Parkolóházban óránkénti díjazásért, a kicsit messzebb lévő, az Iparkamara épülete melletti parkolóházban az első négy óráért számítanak fel összeget, majd egész napra parkolhatsz fix áron!

Rendezvények

Havi rendszerességgel szervezünk társasjátékos nyílt napokat és versenyeket, ahol megismerkedhettek új társasjátékokkal és játékosokkal, kipróbálhattok kooperatív játékokat, ahol a közösen kell elérni a célt vagy a hagyományos egymás ellen vetélkedő játékokat. Belebújhattok varázslók, banditák, uralkodók vagy városépítő mérnökök bőrébe. Kereshettek együtt megoldást egy világméretű járvány megfékezésére vagy épp egy ördögien gonosz kutató szerepében megpróbálhatjátok halálos vírusaitokat tökéletesíteni és elterjeszteni. Lehettek milliárdos vállalkozók, akik világméretű vasúthálózatot építenek, vagy egyszeri kertészek, akik bambuszligetet nevelgetnek éhes pandák számára. A lehetőségek száma végtelen!

Gyertek és játsszatok velünk!